Kupiec

Kontakt

Zakres obowiązków:

zakup opakowań, komponentów, materiałów technicznych i usług,
poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów,
zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców,
monitorowanie rynku dostawców materiałów,
prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych,
współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi,
przygotowywanie raportów i zestawień zakupów.

Wymagania:

minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie,
wiedza z zakresu zakupów materiałów i surowców w firmie produkcyjnej,
bdb znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
praktyczna znajomość pakietu MS Office i SAP
umiejętność analitycznego myślenia i wielozadaniowość,
umiejętność pracy w zespole i samodzielność,
umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów,
nastawienie na osiągnięcie celu i wysoka motywacja.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
pracę w międzynarodowym środowisku,
nagrody kwartalne i jubileuszowe,
system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy,
kartę Multisport, opiekę medyczną,
kursy i szkolenie pozwalające podnosić kwalifikacje,
pakiety socjalne.

‌ Skawina

Data dodania: 07/02/2020