Kupiec

Dla naszego Klienta, światowego lidera zajmującego się produkują, sprzedażą i projektowaniem wysokogatunkowej ceramiki, materiałów ogniotrwałych i systemów kontroli dla wymagających zastosowań przemysłowych poszukujemy osoby na stanowisko Kupca.

Obowiązki:
• zakup opakowań, komponentów, materiałów technicznych i usług,
• poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków handlowych i umów,
• zarządzanie kategorią zakupów i optymalizowanie grupy dostawców,
• monitorowanie rynku dostawców materiałów,
• prowadzenie i udział w projektach oszczędnościowych,
• współpraca z działami produkcyjnymi, transportu i finansowymi,
• przygotowywanie raportów i zestawień zakupowych.

Wymagania:
• minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie,
• wiedza z zakresu zakupów materiałów i surowców w firmie produkcyjnej,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• praktyczna znajomość pakietu MS Office, SAP
• umiejętność analitycznego myślenia oraz wielozadaniowość,
• umiejętność pracy w zespole i samodzielność,
• umiejętność wywiązywania się z wyznaczonych terminów,
• nastawienie na osiągnięcie celu i wysoka motywacja.

Warunki pracy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę w międzynarodowym środowisku,
• nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe,
• system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy,
• dodatki: karta Multisport oraz opieka medyczna,
• kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje,
• pakiety socjalne,
• pyszny gorący posiłek.

Zapraszam do aplikacji pod adresem mailowym kpietrowska@dpm.com.pl

‌ Skawina

Data dodania: 07/01/2020